Dlaczego potrzebuję profesjonalnych zabiegów?

Podobnie jak wizyta u dentysty na regularne kontrole, profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne to świetny sposób na utrzymanie skóry w zdrowym stanie. Jako marka kosmeceutyczna, jesteśmy przekonani, że niezależnie od wieku i typu cery, otrzymasz najlepsze wynik, właśnie dzięki regularnym profesjonalnym zabiegom i odpowiedniej pielęgnacji uzupełniającej, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Jeśli przestałaś dostrzegać zadowalające rezultaty ze swojej codziennej pielęgnacji lub szykujesz się na specjalną okazję – zapoznaj się z naszym menu zabiegów profesjonalnych . Medik8 oferuje szereg peelingów chemicznych i zabiegów medispa przeprowadzanych przez wyszkolonych profesjonalistów.

JAKIEGO RODZAJU ZABIEG PROFESJONALNY WYBRAĆ?

Dostępne są 2 główne rodzaje zabiegów, które oferujemy: peelingi chemiczne i profesjonalne zabiegi niezłuszczajace (medispa).

Peelingi kojarzą się przede wszystkim ze złuszczaniem naskórka ale czy słusznie? – I tak, I nie.

Podstawowym działaniem peelingów jest złuszczenie martwego naskórka i pobudzenie skóry do odbudowy dzięki czemu nabiera ona świeżego i promiennego wyglądu. Ale warto pamiętać, że nowoczesne preparaty potrafią znacznie więcej.

W gamie produktów Medik8 znajdują się złożone peelingi chemiczne, o różnej sile i składzie których zadaniem jest intensywne nawilżanie, regeneracja skóry i pomoc w walce z przebarwieniami.

Aby otrzymać jak najlepsze efekty, zalecamy kurację 3-6 zabiegów wraz z dopasowaną codzienną pielęgnacją skóry w domu.

Profesjonalne zabiegi niezłuszczające to wyjątkowe połączenie pielęgnacji z ukojeniem ciała i zmysłów. W gamie zabiegów Medik8 umieściliśmy pielęgnację skóry twarzy, ciała, dłoni, stóp i  dodatkowo okolic oczu.

Przeczytaj więcej o naszych zabiegach.