Starzenie się skóry

Kiedy zaczynamy dostrzegać pierwsze oznaki starzenia się skóry – drobne zmarszczki, przebarwienia, poszukujemy idealnego kosmetyku, który zapewni nam efektywne działanie. Niestety bardzo trudno jest wybrać produkt, który spełni nasze oczekiwania i zagwarantuje rezultaty o jakich marzyłyśmy.

W Medik8 myślimy inaczej. Zajmujemy się nauką, a nie fikcją. Stale przekraczamy granice tego, co możliwe, pracując nad rozwojem ekscytujących, nieznanych do tej pory technologii do pielęgnacji skóry. Nasza misja opiera się na zapewnieniu, że nasi klienci nie muszą dokonywać wyboru pomiędzy pielęgnacją skóry a rzeczywistymi efektami.  Oznacza to, że każdy produkt Medik8 łączy świetne tekstury, piękne zapachy i znakomite składniki z nowoczesną technologią. Gwarantuje to możliwość czerpania radości z rozpieszczających rytuałów przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych efektów w pielęgnacji skóry. W ten sposób jesteśmy w stanie obiecać piękną skórę na całe życie.

WITAMINA C PLUS OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA W DZIEŃ, WITAMINA A W NOCY.

Nasza podstawowa filozofia zwalczająca oznaki starzenia oraz zapobiegająca ich ponownemu powstawaniu jest tak prosta, jak CSA. Nie ma potrzeby tworzenia coraz bardziej zawiłych „historii” piękna, wystarczy skupić się na ostatecznym udoskonaleniu tej prostej strategii, aby dać ci dokładnie to, czego potrzebujesz – niesamowite rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć.

Przeczytaj więcej o naszej podstawowej filozofii tutaj.

Bez względu na wiek i kondycję skóry, możesz rozpocząć przygodę z naszą filozofia CSA za pomocą dwóch produktów: Daily Radiance and Night Ritual.

Zanurz się głębiej w CSA, a poznasz pełną gamę kremów i serum idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

CHCESZ WIĘCEJ?

Stosując kombinację silnych przeciwutleniaczy, odbudowujących retinoidów i ultra-złuszczających hydroksykwasów, zmarszczki są widocznie wygładzone, a Twoja skóra zabezpieczona przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Uzyskaj widoczne wyniki, które naprawdę zauważysz.

Gotowa żeby zacząć? Poznaj naszą gamę produktów

CZY PRÓBOWAŁAŚ JEDNEGO Z NASZYCH ZABIEGÓW, ABY JESZCZE BARDZIEJ ZWIĘKSZYĆ EFEKTY SWOJEJ CODZIENNEJ PIELĘGNACJI? SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE ZABIEGOWE.