Profesjonalna Pielęgnacja

Medik8 to profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji skóry. Oznacza to, że nasze kosmetyki sprzedawane są przez specjalistów w gabinetach medycyny estetycznej, klinikach, gabinetach lekarskich.

PEŁEN PROFESJONALIZM

Naszych produktów nie znajdziesz w zwykłych sklepach, co sprawia, że trudniej nas znaleźć jednak to bez powodu. Ważne jest dla nas, aby pozostać marką profesjonalną, ponieważ używamy silnych substancji aktywnych i klinicznie sprawdzonych składników, aby zapewnić Ci niesamowite efekty. Wierzymy, że dobór odpowiedniej pielęgnacji wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego zachęcamy do konsultacji i dostosowania indywidualnego planu pielęgnacyjnego dla Twojej skóry. Profesjonalna linia kosmetyków Medik8 stara się dostarczyć wszystkich niezbędnych składników potrzebnych, aby uzyskać niesamowite efekty. Nie ma potrzeby wybierać pomiędzy doświadczeniem, a efektami, jeżeli możesz mieć wszystko z Medik8.

CZYM JEST PIELĘGNACJA KOSMECEUTYCZNA?

Kosmeceutyki to produkty zawierające biologicznie aktywne składnik, które zwiększają skuteczność pielęgnacji skóry. Medik8 to marka kosmeceutyczna, ponieważ używamy wysokiej jakości substancji aktywnych, sprawdzonych we wszystkich naszych produktach. Wiele składników przeszło oryginalne badania w celu wytworzenia produktów, którym możesz zaufać.

 

 

DLACZEGO PROFESJONALNA KURACJA JEST POTRZEBNA?

Z tych samych powodów dla których odwiedzasz dentystę lub lekarza. Wykwalifikowani i przeszkoleni specjaliści mają doświadczenie w dobieraniu odpowiednich kuracji dla Twojej skóry. W celu zasięgnięcia porady odwiedź jeden z profesjonalnych gabinetów Medik8.

W JAKI SPOSÓB SZKOLIMY NASZYCH SPECJALISTÓW?

Wszystkie szkolenia odbywają się w naszej siedzibie głównej w Wielkiej Brytani. Zespół ds. Edukacji szkoli instruktorów, specjalistów z całego świata z zakresu rozległej wiedzy na temat kosmeceutyków Medik8. Wszyscy dystrybutorzy Medik8 przeszkli specjalistyczne szkolenia, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz fachową poradę.

Więcej o: Nasze wartości

Marka Naturalna

W Medik8 zmniejszamy nasz wpływ na środowisko przy każdej możliwej okazji. W miarę możliwości stosujemy...

Co zawierają produkty Medik8?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w komponowaniu kosmetyków, dobrze wiemy, co nasze receptury powinny zawierać, a czego...

Jesteśmy Profesjonalistami

Medik8 to profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji skóry. Oznacza to, że nasze kosmetyki sprzedawane są...