Czy peelingi chemiczne są dla mnie odpowiednie?

Peelingi chemiczne szybko stają się numerem jeden wśród zabiegów gabinetowych na całym świecie. Ich natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub intensywniejszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje przyspieszenie odnowy komórkowej, a przez to regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych niedoskonałości.

PEELINGI CHEMICZNE MEDIK8

W Medik8 oferujemy szeroką gamę profesjonalnych peelingów chemicznych w celu powierzchniowego lub średnio głębokiego złuszczenia naskórka. Pamiętaj, że cała gama peelingów została przygotowana do użytku przez wyszkolonych terapeutów i jest dostępna tylko w autoryzowanych salonach kosmetycznych i gabinetach lekarskich.

Efekty zabiegów zależą od indywidualnego doboru odpowiedniego peelingu, dopasowanego do rodzaju skóry i oczekiwań pacjenta.

Opracowaliśmy również specjalistyczne mieszanki kwasów chemicznych dla osób, które chcą rozprawić się konkretnymi problemami związanymi z niedoskonałościami skóry.

W celu uzyskania oczekiwanych efektów, zalecamy wykonywać serię peelingów chemicznych, uzupełnionych indywidualnie dobraną pielęgnacją domową.

Zapoznaj się bliżej z naszym menu peelingów i stwórz swój plan zabiegowy w wybranym gabinecie.