Własne Badania

Medik8 to marka kosmetyków do pielęgnacji skóry. Wszystkie użyte przez nas składniki aktywne muszą zostać przebadane klinicznie i poparte badaniami, abyśmy mogli rozważyć ich wykorzystanie w formulacji. Oczywiście nasze wartości etyczne i ekologiczne nigdy nie są pomijane podczas tych testów, więc możesz mieć pewność, że twoje produkty Medik8 nigdy nie były testowane na zwierzętach.

ORYGINALNE BADANIA

Proces formułowania produktu rozpoczyna się od szeroko zakrojonych badań rynku. Nasi chemicy wykorzystują te badania do połączenia składników, które chcą włączyć do swoich receptur. Analizują regulacje i dane kliniczne składowych, aby udowodnić ich działanie. Następnie w laboratorium tworzy się pierwsza wersja produktu i rozpoczynają się testy konsumenckie. Po wstępnych opiniach konsumentów chemicy nieustannie ulepszają produkt, dopóki nie spełni on wszystkich naszych oczekiwań i specyfikacji. Ten proces testowania i przeformułowywania może trwać miesiące, aż będziemy pewni, że znaleźliśmy idealne rozwiązanie.

 

Po sfinalizowaniu produktu przechodzi on co najmniej 3-miesięczne testy stabilności w różnych warunkach. Celem testów jest sprawdzenie, czy nadaje się do wypuszczenia na rynek konsumencki. W zależności od rodzaju receptury, może on zostać wysłany również na dodatkowe zewnętrzne testy, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania.

 

TESTY KOŃCOWE

Kiedy produkt przeszedł wszystkie testy stabilności, przeprowadzamy badania kliniczne w naszych laboratoriach w Wielkiej Brytanii w celu oceny działania końcowego preparatu w ludzkiej skórze. Obejmują one dokumentację fotograficzną 'przed i po’, a także szczegółowe ankiety dotyczące stosowania kosmetyku, towarszyszących odczuć oaz efektów związanych z produktem. W rezultacie znajdujemy prawdziwy dowód na to, że nasze produkty zapewnią pożądane rezultaty, do których dążymy. Dodatkowo wyniki badań klinicznych pokazują, efektywność i siłę działania zarówno produktów profesjonalnych jak i kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Więcej o: Nasza misja

Piękna skóra

Jesteśmy ekspertami w profesjonalnej kuracji przeciwstarzeniowej.

Filozofia CSA

Naszym najważniejszym celem jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę. Nasze podejście walki z efektami starzenia...

Własne Badania

Medik8 to marka kosmetyków do pielęgnacji skóry. Wszystkie użyte przez nas składniki aktywne muszą zostać...

Wyjątkowe Technologie

W Medik8 jesteśmy dumni, że tworzymy najnowocześniejsze technologie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Prowadzimy intensywne badania...