Witamina C + ochrona przeciwsłoneczna w dzień, witamina A w nocy

Naszą najważniejszym celem jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę dla Życia. Nasze podejście walki z efektami starzenia się skóry jest zawarte w prostej filozofii CSA. Jesteśmy pewni, że sekret młodziej wyglądającej skóry, jest równie łatwy jak stosowanie witaminy C, a także ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia i witaminy A w nocy.

WITAMINA C

Dobrze sformułowana, stabilizowana witamina C zapewnia wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, a także stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko codziennym czynnikom, które przyśpieszają starzenie się Twojej skóry.

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Szacuje się, że aż 80% starzenia się skóry jest spowodowane przez słońce. Niestety, do uszkodzenia skóry nie dochodzi jedynie w słoneczne dni. Nawet w pochmurny dzień, około 50% promieniowania UV dociera do skóry uszkadzając jej komórki. Już wiesz, dlaczego tak ważne jest stosowanie wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej każdego dnia. W Medik8 doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego opracowaliśmy gamę lekkich, ale maksymalnych w działaniu filtrów przeciwsłonecznych, które chronią i odżywiają skórę.

Nie martw się, nasze zaawansowane technologicznie filtry przeciwsłoneczne Medik8 nie pozostawiają uczucia lepkości i przeciążenia skóry jak klasyczne filtry stosowane na plaży. Bardziej prawdopodobne jest to, iż zapomnisz że twój ulubiony krem ​​na dzień zawiera filtr ​przeciwsłoneczny.

WITAMINA A

Jako eksperci w witaminie A, Medik8 opracował szeroką gamę kremów i serum na noc, które odmładzają skórę podczas kiedy Ty śpisz. Witamina A uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Znana jest ona ze swojego doskonałego wpływu na skórę, w tym przyspieszenie odnowy komórkowej i zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie produkcji kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Dodatkowo na uwagę zasługują wyniki badań, potwierdzające skuteczność retinoidów w terapii przebarwień i niedoskonałości skóry – pierwsze związane jest z aktywnością melanolityczną zmniejszającą aktywność melaniny, drugie z pobudzaniem hiperkeratynizacji i komedogenezy, prowadzącej do redukcji zaskórników.

Właściwe wykorzystanie technologii stabilizacji w przypadku wszystkich składników aktywnych (w tym witaminy A) jest szczególnie ważne. Po pierwsze, uzyskujemy możliwość zastosowania mniejszych stężeń, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko podrażnień, a po drugie, zapewniamy głębokie wnikanie i efekty szybsze niż w przypadku klasycznej stabilizacji. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o wykorzystywanych przez nas formach witaminy A.


Pielęgnacja skóry przeciw starzeniu się nie musi być skomplikowana – w rzeczywistości nie powinna być. Podążanie za naszą prostą filozofią CSA pomoże jakość Twojej skóry, pozostawiając zdrowy i młodzieńczy wygląd.

Więcej o: Nasza misja

Piękna skóra

Jesteśmy ekspertami w profesjonalnej kuracji przeciwstarzeniowej. Staranie opracowaliśmy 6 rozwiązań skoncentrowanych na typowych problemach skórnych....

Filozofia CSA

Naszą najważniejszym celem jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę dla Życia. Nasze podejście walki z...

Własne Badania

Medik8 to marka kosmetyków do pielęgnacji skóry. Wszystkie użyte przez nas składniki aktywne muszą zostać...

Wyjątkowe Technologie

W Medik8 jesteśmy dumni, że tworzymy najnowocześniejsze technologie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Prowadzimy intensywne badania...