Medik8 partnerem Kosmetologii Estetycznej

Dołączyliśmy do grona parterów  > Kosmetologia Estetyczna <

Medik8 – Najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne dla Ciebie!

Medik8 to brytyjska marka kosmetyków, która jest zupełną nowością na Polskim rynku. Firma narodziła się z pasji dążenia do uzyskania efektu zdrowszej skóry. Ciągły rozwój i praca nad tworzeniem zaawansowanych technologii, pozwalają na idealne dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb. Misja Medik8 opiera się na zapewnieniu, że klienci nie muszą dokonywać wyboru pomiędzy pielęgnacją skóry, a rzeczywistymi efektami.

Medik8 to przede wszystkim eksperci w zakresie witaminy A. W swojej ofercie proponują nowoczesne rozwiązania dotyczące trzech różnych form retinoidów, które są stabilne i nie wywołują podrażnień. Kosmetyki Medik8 zostały opracowane z użyciem zaawansowanej technologii Time Release. Umożliwia ona dostarczanie witaminy A stopniowo, w małych dawkach zapobiegając uwrażliwieniu i podrażnieniu skóry. Działanie to daje widoczne gołym okiem efekty – wygładzenie drobnych zmarszczek, ujędrnienie oraz zwiększenie elastyczności skóry.

Każdy produkt Medik8 łączy świetne tekstury, piękne zapachy i znakomite składniki z nowoczesną technologią. Gwarantuje to możliwość czerpania radości z rozpieszczających rytuałów przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych efektów w pielęgnacji skóry. W ten sposób Medik8 gwarantuje piękną skórę na całe życie.

www.medik8.pl